Jdi na obsah Jdi na menu
 


18.10.2008 - Mistrovský turnaj Hranice

18. 10. 2008

Okresní přebor mladších přípravek

 

skupina „A“

 
 
4.turnaj
 
 

První gól našich nejmenších!

 

V sobotu 18.10.08 měli naši nejmenší velcí fotbalisti poslední turnaj podzimní části v soutěži mladších přípravek. Celou podzimní část sezóny nastupovali proti starším klukům a zápas od zápasu bojovali s větším a větším srdíčkem a narůstajícím zapálením. Jako všichni, kteří někdy začínají a učí se ... prohrávali.

Nikdo jim to ale nevyčítal a všichni včetně trenérů a rodičů měli velkou radost z jejich snažení a zapálení pro hru. Škoda, že se jim nedařilo vstřelit aspoň jednu branku. To se však mělo změnit na posledním turnaji a právě na domácí půdě.

Předzvěstí už byl zápas proti Lipníku, kdy poprvé uhráli poločasovou bezbrankovou remízu. Sice silnějšímu a staršímu protivníku nakonec podlehli 4:0, ale stejně v nás zůstala ta první bezbranková remíza. Proti silnějším Hustopečím byli trochu unaveni z předchozího boje a prohráli 5:0, což však byla jen předzvěst jejich posledního náporu v zápase proti svým starším kamarádům hrajícím pod hlavičkou Mladší přípravky „A“. Starší kluci ukolébaní dosavadními vítězstvími v soutěži a snahou nastřílet co nejvíce branek zapomněli na „zadní vrátka“ a po rychlém protiútoku jim vstřelili naši nejmenší svůj první historický gól v soutěži.

I když jsme nakonec i v tomto utkání prohráli, tak pro trenéry a rodiče se v něm stejně stali vítězi! Moc se těšíme na zimní turnaje a další góly v soupeřových sítích.

 
Kluci děkujeme!
 
 

Naše zápasy:

 
SK Hranice „B“ – Sokol Hustopeče     0:5
 

SK Hranice „B“ – SK Hranice „A“     1:6

Plachý
 

SK Hranice „B“ – Spartak VTJ Lipník n.Bečvou     0:4

 
 

Turnaje se zúčastnili:

 

Bačík Martin, Čagan Petr, Čagan Tomáš,

Helešic Martin, Helešic Rostislav, Hendrych Kryštof,

Holoubek Tomáš, Janík Ondřej, Králík Ondřej,

Kunovský David, Nejedlý David, Orság Marek,

Pak Vojtěch, Plachý Alexandr, Siegel Jonáš

a Šostok Martin.

 

 FOTKY Z TURNAJE