Jdi na obsah Jdi na menu
 


16.4.2011 - 1.FC Přerov

 

 
 
KRAJSKÝ PŘEBOR - 2010/2011
 
KFS Olomouc
 
Starší přípravky „U10“ – ročník 2001
 
 
 
Sobota 16.4.2011
 
SK HRANICE – 1.FC PŘEROV
 
 
Naše výsledky:
 
SK Hranice „A“ – 1.FC Přerov „A“ 2:4
Branky: Šidlík 2
 
SK Hranice „B“ – 1.FC Přerov „B“ 1:3
Branka: Čambor
 
SK Hranice „A“ – 1.FC Přerov „B“ 2:9
Branky: Šidlík 2
 
SK Hranice „B“ – 1.FC Přerov „A“ 1:7
Branka: Čambor
 
 
Sestava:
 
Bačík M., Čagan P., Čambor J.,
Dreiseitl J., Frydrych L., Helešic R.,
Jaš J., Kaňa J., Klimkovský D.,
Kozák K., Krejčiřík L., Navrátil P.,
Páleník D., Ryška M., Symerský M.,
Šidlík M. a Šostok M.
 
Trenéři: Šostok, Helešic, Navrátil
 
 
Hodnocení:
 
Černá sobota starší přípravky U10 – ročník 2001
 
V sobotu 16.4.2011 jsme zahájili jarní část mistrovských zápasů krajského přeboru na domácím hřišti přivítali mužstvo 1.FC Přerov.
Tentokrát jsem se ujal pozice pozorovatele a to o čem jsme všichni věděli se naplnilo do puntíku.
Rozdělili jsme mužstvo na dva přibližně stejné týmy (co se týká výkonnosti). Chtěli jsme aby ti v uvozovkách fotbalově „silnější“ kluci pomohli těm „slabším“ a naopak aby ti „slabší“ se snažili vyrovnat těm „silnějším“, ale bohužel to dopadlo úplně nejhůř jak to mohlo dopadnout. Nejen že ti „slabší“ nechtěli hrát a ani bojovat, dokonce se dá říct že na to hřiště to přišli a to doslova jenom odkopat, ale co mně mrzí asi nejvíc že těm „silnějším“ znechutili fotbal. To je můj názor kterého jsem si všiml, ale nevím je to tak správně. Asi by to byl krok správným směrem kdybychom neměli v mužstvu takové obrovské výkonnostní rozdíly, ale to je jenom kdyby a na to se nehraje.
Ano řeknete si to je přece záležitost vás trenérů naučit kluky hrát fotbal, jenomže když vidíte přístup některých kluků k tréninku, když se laskavě dostaví, tak si říkáte jestli to má vůbec cenu. I my trenéři jsme jenom lidi, kteří mají své rodiny a práci která nás živí. Nejsme žádní profesionálové. Tak nás zkuste trochu respektovat a podpořit. Děláme to ve svém vlastním volnu z lásky k fotbalu a abychom kluky něco naučili.
Některým by stačil jeden trénink a budou se zlepšovat, ale u některých by ani pět tréninků týdně nestačilo. Kluci musí chodit rádi na trénink a mít rádi fotbal jako takový. Je to vizitka i vás rodičů jak celkově přistupujete k fotbalu. Někteří z vás si možná ani ještě neuvědomili že to není školní kroužek do kterého jednou přijdete a podruhé zase ne a nikomu to nevadí. Tady jde o reprezentaci daného ročníku a obzvlášť o fotbalový oddíl SK Hranice.
A závěrem asi jen tohle, kdo fotbal má rád a kdo chce trénovat ten je pro mně přínosem pro mužstvo, ale ten kdo nemá rád fotbal a dokonce chodí na tréninky z donucení, tak mi promiňte ta silná slova, ten v našem kolektivu nemá co dělat.
 
Trenér Šostok Martin