Jdi na obsah Jdi na menu
 


31.1.2009 - Halový turnaj Zašová (3.místo)

31. 1. 2009

 

pro ročník 2001

 

Mladší přípravka SK Hranice

obsadila 3.místo na turnaji v Zašové

 
 

V sobotu 31.1.2009 se naše nejmladší přípravka (ročník 2001 a mladší) zúčastnila halového turnaje v Zašové. Tento turnaj pořádal fotbalový oddíl TJ Juřinka.

Turnaje se zúčastnilo 10 družstev a hrálo se ve dvou skupinách. Vítězové skupin hráli o celkové první místo, druzí ze skupin o celkové třetí, atd….

Naši hráči v prvních dvou zápasech ukázali velikou sílu tohoto mužstva. Hráli s velikým důrazem a odhodláním vyhrávat zápasy. Dokonce se snažili i o kombinační hru, což se nám trenérům moc líbilo a co navíc, dařilo se nám i střelecky.

Ve třetím utkání ve skupině jsme narazili na pozdějšího vítěze celého turnaje 1.Valašský FC. V tomto zápase jakoby na hráče spadla nějaká deka a nedokázali jsme se prosadit. Po všech stránkách to byl vyrovnaný zápas. Až 2 minuty před koncem rozhodl soupeř o svém vítězství, pro nás, velice nešťastným gólem.

V posledním zápase ve skupině, kdy nám šlo o to, aby jsme neprohráli, protože i remíza nám zaručovala boj o celkové 3.místo, jsme hráli stejně jako v předešlém zápase. To co jsme si nikdo nepřáli se bohužel dostavilo a prohrávali jsme 1:0. Nebýt našeho vynikajícího brankáře, který nás velice podržel, mohl být stav výraznější v náš neprospěch. Po nějaké době jakoby kluci získávali navrch a obrat se dostavil v podobě dvou krásných branek, které nám zaručily, že kluci budou hrát o medaile.

K zápasu o 3.místo kluci nastoupili s odhodláním si odvézt domů bronzové medaile a i přístup hráčů před zápasem byl úplně jiný než v předchozích dvou zápasech ve skupině. Poté soupeře na hřišti do žádné vyložené šance nepustili a jelikož jsme vstřelili jeden gól, tak po zápase se mohlo v šatně bouřlivě oslavovat a zpívat.

Nebudu vyzvedávat jednotlivce, protože obrovskou pochvalu si zaslouží úplně všichni hráči a chci jim moc poděkovat já i můj kolega trenér Rosťa Helešic. O jednom hráči se však zmínit musím. Jmenuje se Matěj Vymětalík, který na tomto turnaji získal cenu pro nejlepšího hráče zkonstatoval trenér Šostok Martin.

 
 

Naše zápasy:

 

SK Hranice – Prusinovice     5:0

Vymětalík 2, Nejedlý 2, Králík

 
SK Hranice – Sokol Ratiboř     2:0
Vymětalík 2
 

SK Hranice – 1.Valašský FC     0:1

 
SK Hranice – SK Louky     2:1
Nejedlý, Čambor
 
 

zápas o 3.místo

 

SK Hranice – SK Paseky Zlín     1:0

Králík
 
 

Turnaje se zúčastnili:

 

Čambor Jan, Frydrych Lukáš, Helešic Martin,

Králík Ondřej, Kunovský David, Nejedlý David,

Páleník Daniel, Plachý Alexandr, Šidlík Miloš

a Vymětalík Matěj.
 
 

Konečná tabulka:

 

1. 1.Valašský FC

2. Juřinka
3. SK Hranice
4. SK Paseky Zlín
5. Sokol Ústí
6. SK Louky
7. FC Vsetín
8. Prusinovice
9. Fotbal Frýdek-Místek

10.Sokol Ratiboř

 

FOTKY Z TURNAJE