Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.11.2008 - Halový turnaj Lipník nad Bečvou (1.místo)

9. 11. 2008

 

pro ročník 2001

 

Mladší přípravka získala cenný skalp

Baníku Ostrava !!!

 
 

Fotbalisté mladší přípravky (ročník 2001 a mladší) se v neděli 9.11.2008 zúčastnily svého prvního halového turnaje v této sezóně. Jednalo se o velmi kvalitně obsazený turnaj pořádaný VTJ Lipník n. Bečvou. Pořadatelům se podařila zajistit účast jak místních tradičních mužstev ( Sokol Ústí u Hranic, SK Hranice, VTJ Lipník n. B. a MS Kroměříž), tak i atraktivního soupeře v podobě Baníku Ostrava.

Naši mladí fotbalisté se v prvním utkání střetli s pořádajícím oddílem VTJ Lipník. Na hráčích byla vidět počáteční nejistota, vždyť se jednalo o první zápas v hale. Postupně se hra zlepšovala a hlavně se dařilo našim útočníkům Matěji Vymětalíkovi a Lukáši Frydrychovi. I díky nim jsme vyhráli 5:3. Druhým soupeřem byl Baník Ostrava. Zde se již projevila lepší obranná hra a opět velmi kvalitní útok. Zápas skončil výhrou Hranic 4:2. V posledních dvou zápasech nás opustilo střelecké štěstí, ale naši obránci včetně brankářů Daniela Páleníka a Honzy Čambora nás podrželi a tato utkání jsme vyhráli shodným poměrem 2:1.

Výkon našich mladých fotbalistů byl korunován prvním místem na turnaji a podtržen úspěchem Matěje Vymětalíka, který získal ocenění za nejlepšího střelce turnaje.

Děkujeme všem hráčům za velké nasazení a bojovnost v průběhu celého turnaje. A samozřejmě náš dík patří i obětavým rodičům.

 
 

Naše zápasy:

 

SK Hranice – Spartak VTJ Lipník n.Bečvou     5:3

Vymětalík 3, Frydrych 2
 

SK Hranice – FC Baník Ostrava     4:2

Vymětalík 2, Frydrych, Páleník

 
SK Hranice – Sokol Ústí     2:1
Vymětalík, Frydrych
 

SK Hranice – SK Hanácká Slavia Kroměříž     2:1

Frydrych, Králík
 
 

Turnaje se zúčastnili:

 

Bačík Martin, Čagan Petr, Čambor Jan,

Frydrych Lukáš, Králík Ondřej, Kunovský David,

Páleník Daniel, Plachý Alexandr, Siegel Jonáš,

Symerský Marek, Šidlík Miloš a Vymětalík Matěj.

 
 

Konečná tabulka:

 
1. SK Hranice
2. FC Baník Ostrava
3. SK Hanácká Slavia Kroměříž
4. Sokol Ústí

5. Spartak VTJ Lipník n.Bečvou


  
FOTKY Z TURNAJE