Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.2.2009 - Halový turnaj Hranice (1.místo)

15. 2. 2009

 

pro ročník 2001

 

Mladší přípravka SK Hranice

zvítězila na domácím turnaji !!!

 
 

V neděli 15.2.2009 se naše nejmladší přípravka (ročník 2001 a mladší) zúčastnila velmi dobře obsazeného halového turnaje. Hrálo se systémem každý s každým 1x14min.ve sportovní hale SOU v Hranicích.

Hned v prvním zápase tohoto turnaje se naši kluci utkali s FK Viktorkou Přerov. Tak špatně jsme kluky ještě hrát neviděli. Na hřišti to vypadalo jakoby všichni ještě spali. Zápas který jsme měli vyhrát si kluci prohráli sami. Naštěstí to byla jediná porážka na celém turnaji.

Po tomto nevydařeném zápase jakoby se začalo naše mužstvo probouzet a zápas od zápasu zlepšovat. V utkání s FC Vsetín a s 1.Valašský FC Rožnov jsme vyhráli tím nejtěsnějším výsledkem. Ve čtvrtém a pátém zápase si kluci s chutí zastříleli a nepustili FC Baník Ostrava a HS Kroměříž do žádné vyložené šance. Dokonce bych řekl, že náš brankář si vůbec nezachytal.

No a potom to přišlo. Nazval bych to finále turnaje. Náš soupeř FC Hlučín, do té doby neporažený se skórem 16:1 z pěti zápasů, to byl pro naše malé fotbalisty těžký oříšek, ale kluci zabojovali a tento oříšek rozlouskli a zvítězili. Hlavně díky okamžitému přistupování k hráčům, bojovnosti, obětavosti a větší touze po vítězství nakonec vyhráli.

Jestliže jsme chtěli získat zlaté medaile, museli jsme zvítězit ve svém posledním zápase. Naši hráči to vzali do svých rukou, respektive nohou, a našeho soupeře SK Zlín-Louky, až na malé výjimky, k ničemu nebezpečnému nepustili.

Po tomto zápase mohly propuknout v hráčské šatně veliké oslavy a jako třešnička na dortu bylo vyhlášení Miloše Šidlíka nejlepším hráčem turnaje.

Chci poděkovat, já i můj trenérský kolega Rosťa Helešic, všem hráčům, že se po prvním prohraném zápase nevzdali a dokázali zabojovat a zvítězit ve všech dalších zápasech.

Nejvíc nás potěšilo, že sedm z deseti hráčů se zapsalo do střelecké listiny.

(Šostok Martin)

 
 

Naše zápasy:

 

SK Hranice – FK Viktorie Přerov     1:2

Vymětalík
 
SK Hranice – FC Vsetín     1:0
Helešic R.
 
SK Hranice – 1.Valašský FC     1:0
Vymětalík
 

SK Hranice – FC Baník Ostrava     5:0

Vymětalík 2, Králík, Čambor, Bačík

 

SK Hranice – SK Hanácká Slavia Kroměříž     5:0

Vymětalík 3, Šidlík, Navrátil

 
SK Hranice – FC Hlučín     1:0
Vymětalík
 
SK Hranice – SK Louky     2:1
Vymětalík, Navrátil
 
 

Turnaje se zúčastnili:

 

Bačík Martin, Čagan Petr, Čambor Jan,

Helešic Rostislav, Králík Ondřej, Kunovský David,

Navrátil Petr, Páleník Daniel, Symerský Marek,

Šidlík Miloš a Vymětalík Matěj.

 
 

Konečná tabulka:

 
1. SK Hranice
2. FC Hlučín
3. 1.Valašský FC
4. SK Louky
5. FC Vsetín
6. FK Viktorie Přerov
7. SK Hanácká Slavia Kroměříž

8. FC Baník Ostrava

 


FOTKY Z TURNAJE