Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.1.2011 - Halový turnaj Všechovice (1. a 2.místo)

15. 1. 2011

 

HALOVÝ TURNAJ

 

Sobota 15.1.2011

 

Pořadatel: FKM Opatovice/Všechovice

 

Místo konání: tělocvična ZŠ Všechovice

 

Starší přípravka SK Hranice zlatá a stříbrná

 

V sobotu 15.1.2011 se zúčastnila Starší přípravka SK Hranice halového turnaje ve Všechovicích.

Tento turnaj byl pořádán pro hráče ročníku narození 2001 a mladší.

V konkurenci 10 mužstev z okolí Hranic naši kluci obsadili 1. a 2. místo.

Hrálo se ve dvou skupinách po 5 mužstvech.

Hranické Áčko i Béčko své skupiny vyhrálo a tak je čekalo semifinále.

Áčko narazilo na domácí Všechovice a zápas skončil až po penaltovém rozstřelu ve prospěch Hranických fotbalistů.

Béčko narazilo na ambiciózní Holešov a rovněž se o postupujícím do finále rozhodlo až po penaltách.

Šťastnějším mužstvem se stali opět Hranické mladé naděje.

Ve finále potom došlo k bitvě mezi kluky, kteří spolu trénují a obě dvě mužstva k tomuto zápasu nastoupili značně nabuzení a nemotivovaní.

V tomto zápase se nakonec štěstíčko přiklonilo k Béčku a brankou Honzy Čambora zvítězilo 1:0.

Nikdy nechválím jednotlivce a radši dávám přednost celému mužstvu, ale tentokrát udělám výjimku, protože Mira Jaš si to určitě zaslouží.

Zkonstatoval trenér Šostok Martin

 

 

Naše zápasy ve skupině „A“:

 

SK Hranice „A“

 

SK Hranice „A“ – SK Hranice „C“ U9     11:0

Jaš 4, Nejedlý 3, Krejčiřík 2, Frydrych 2

 

SK Hranice „A“ – FKM Opatovice/Všechovice „B“     6:0

Bačík 2, Jaš 2, Nejedlý, Frydrych

 

SK Hranice „A“ – TJ Mrlínek     4:0

Jaš 2, Nejedlý, Frydrych

 

SK Hranice „A“ – SFK Elko Holešov „B“     1:0

Jaš

 

 

Konečná tabulka skupiny „A“:

 

1.

SK Hranice „A“

4

0

0

22:0

12

2.

SFK Elko Holešov „B“

3

0

1

22:1

9

3.

SK Hranice „C“ U9

2

0

2

8:20

6

4.

TJ Mrlínek

0

1

3

1:15

1

5.

FKM Opatovice/Všechovice „B“

0

0

4

1:18

1

 

 

Naše zápasy ve skupině „B“:

 

SK Hranice „B“

 

SK Hranice „B“ – FKM Opatovice/Všechovice „A“     3:2

Káňa, Kozák, Navrátil

 

SK Hranice „B“ – Sokol Hošťálková     5:0

Klimkovský 2, Šidlík 2, Káňa

 

SK Hranice „B“ – Sokol Dolní Újezd     7:1

Navrátil 2, Káňa 2, Klimkovský 2, Čambor

 

SK Hranice „B“ – SFK Elko Holešov „A“     6:0

Čambor 2, Klimkovský, Šidlík, Káňa, Navrátil

 

 

Konečná tabulka skupiny „B“:

 

1.

SK Hranice „B“

4

0

0

21:3

12

2.

FKM Opatovice/Všechovice „A“

3

0

1

26:8

9

3.

SFK Elko Holešov „A“

2

0

2

8:15

6

4.

Sokol Hošťálková

1

0

3

7:16

3

5.

Sokol Dolní Újezd

0

0

4

7:27

0

 

 

1.semifinále A1 – B2:

 

SK Hranice „A“ - FKM Opatovice/Všechovice „A“  3:2 p.

Krejčiřík, Jaš

 

2.semifinále B1 – A2:

 

SK Hranice „B“ - SFK Elko Holešov „B“  4:3 p.

Šidlík 2, Čambor

 

Zápas o 9.místo:

 

FKM Opatovice/Všechovice „B“ - Sokol Dolní Újezd  2:1 p.

 

Zápas o 7.místo:

 

TJ Mrlínek – Sokol Hošťálková     1:2

 

Zápas o 5.místo:

 

SK Hranice „C“ U9 – SFK Elko Holešov „A“     0:2

 

Zápas o 3.místo:

 

FKM Opatovice/Všechovice „A“ - SFK Elko Holešov „B“  4:3

 

FINÁLE:

 

SK Hranice „A“ – SK Hranice „B“     0:1

Čambor

 

 

Konečná tabulka:

 

1.

SK Hranice „B“

2.

SK Hranice „A“

3.

FKM Opatovice/Všechovice „A“

4.

SFK Elko Holešov „B“

5.

SFK Elko Holešov „A“

6.

SK Hranice „C“ U9

7.

Sokol Hošťálková

8.

TJ Mrlínek

9.

FKM Opatovice/Všechovice „B“

10.

Sokol Dolní Újezd

 

 

Turnaje se zúčastnili:

 

SK Hranice „A“

 

BAČÍK Martin, ČAGAN Petr, FRYDRYCH Lukáš,

HLAVINKA Ondřej, JAŠ Jaromír, KREJČIŘÍK Lukáš,

NEJEDLÝ David a PÁLENÍK Daniel

 

SK Hranice „B“

 

ČAMBOR Jan, DREISEITL Jiří, KÁŇA Jan,

KLIMKOVSKÝ Dominik, KOZÁK Karel, NAVRÁTIL Petr,

a ŠIDLÍK Miloš

 

FOTKY Z TURNAJE